Firma Usługi Dźwigowe Dionizy Terlik istnieje na rynku od 2000 roku. W tym czasie prężnie się rozwija inwestując zarówno w nowoczesny park maszynowy, jak i wykwalifikowaną kadrę. Wyróżnia nas kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu i świadczeniu usług dźwigowych na terenie Ostrołęki jak i okolic.

Celem firmy Usługi Dźwigowe Dionizy Terlik jest doradztwo i oferowanie kompleksowych, najwyższej jakości rozwiązań. Doradztwo polega na dobraniu odpowiedniego sprzętu, technologii robót oraz organizacji transportu, dzięki czemu można zminimalizować koszty usługi. Gwarantujemy wysoką jakość usług, kompleksową realizację zamówień, indywidualne podejście do każdego klienta. Rzetelność, terminowość, profesjonalność oraz satysfakcja klienta to nasz priorytety. Dzięki takiemu podejściu w biznesie uzyskaliśmy uznanie wielu branżowych firm krajowych i zagranicznych. Cechuje nas solidność, precyzja, wysoka jakość wykonywanych usług oraz przyjemna atmosfera współpracy. Dysponujemy żurawiami marek Liebherr, Demag, PPM i Hydros, które charakteryzują się doskonałymi parametrami roboczymi oraz zwyżką z napędem terenowym 4×4 o wysokości roboczej 26 m. Posiadamy także sprzęt, tj. trawersy o regulowanej długości, łańcuchy z hakami samozamykającymi się, pasy różnego rodzaju niezbędne do bezpiecznej realizacji prac montażowo-dźwigowych. W naszym posiadaniu znajduje się również podwieszany kosz osobowo-towarowy dopuszczony przez Urząd Dozoru Technicznego. Wszystkie nasze maszyny i osprzęt posiadają niezbędne badania i certyfikaty.

Dysponujemy warsztatem naprawczym, jak również zajmujemy się konserwacją i przygotowaniem do odbioru dozorowego urządzeń dźwigowych. Dźwigi Terlik są otwarte na świadczenie usług w całym kraju, jednak ze względu na odległość najczęściej obsługujemy województwo mazowieckie i ościenne.

Dyspozycyjność 7/24.

Gwarantujemy najniższe ceny!