Usługi Dźwigowe Ostrów Mazowiecka

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Ostrołęce obsługującą teren trzech województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Służymy od wielu lat osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Oddajemy do Twojej dyspozycji nasze doświadczenie, sprzęt oraz profesjonalizm, aby zapewnić, że nasza praca spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Usługi Dźwigowe Ostrów Mazowiecka – można nam zaufać !

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny usługi dźwigowej

Oferujemy dźwigi samojezdne na terenie Ostrowi Mazowieckiej i jego okolic o ładowności od 30 do 160 ton z całym potrzebnym osprzętem wymaganym przy różnego rodzaju pracach. Dostępność 24 godziny na dobę i skrupulatna praca z zachowaniem zasad bezpieczeństwa to cechy nad którymi pracowaliśmy wiele lat, aby osiągnąć wysoki poziom zadowolenia, który dziś buduje naszą reputację i pozwala nam na cykliczny rozwój naszej firmy na terenie Ełku i w jego okolicach.

Usługi dźwigowe Ostów Mazowiecka - wynajem dźwigów

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Ostrów Mazowiecka

Usługi dźwigowe w Ostrowi Mazowieckiej obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli potrzebujesz wsparcia dźwigu samojezdnego do dłuższej współpracy polecamy się jako niezawodna firma z szeroką ofertą i ugruntowaną pozycją na rynku usług dźwigowych.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - OSTRÓW MAZOWIECKA

Wynajmij dźwig samojezdny na każdą potrzebę – Ostrów Mazowiecka i okolice 

Nasze portfolio zrealizowanych prac wypełnione jest zleceniami dla różnych firm i instytucji. Mimo że usługi dźwigowe kojarzą się głównie  z „budowlanką” to wykonane przez nas zlecenia są pełne niestandardowych prac, które udało się zrealizować. Jesteśmy niezbędni przy pracach związanych z montażem konstrukcji, budową dróg i domów, montażem szalunków i podawaniem betonu, montażem i demontażem żurawi wieżowych, załadunkiem i rozładunkiem maszyn i innych urządzeń, montażem reklam czy pracami w koszu osobowym. Jesteśmy gotowi na różnorodne wyzwania, również takie, które pozornie wydają się być niemożliwe do wykonania. W trakcie wieloletniej współpracy w różnych branżach daliśmy się poznać jako firma od zadań specjalnych – często tam gdzie inne firmy załamywały ręce nam udawało się osiągnąć sukces. Ze względu na pasję do wielkich maszyn usługi dźwigowe Ostrów Mazowiecka, które realizujemy to dla nas nieustające wyzwanie i napędzająca się każdego dnia chęć rozwoju.

Usługi Dźwigowe w Ostrowi Mazowieckiej – jakość, profesjonalizm i doświadczenie ! 

Nasza obsługa Klienta zadba o dobór najlepszego dźwigu samojezdnego, który będzie optymalny do danego rodzaju prac na terenie Ostrowi Mazowieckije i jego okolicach. Odpowiednio przygotowany dźwig, wraz z wykwalifikowanym operatorem, pojawi się o wyznaczonej porze w ustalonej lokalizacji, w której będą realizowane usługi dźwigowe niezależnie czy będzie to Ostrów Mazowiecka czy lokalizacje oddalone od miasta. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton co daje największy park maszyn w regionie. Nasz sprzęt stanowią maszyny od światowych liderów w produkcji żurawi samojezdnych tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżka, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic – jesteśmy przystosowani do przeniesienia każdego rodzaju ładunku lub realizacji innej usługi dostępnej w ofercie.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Ostrowi Mazowieckiej lub jej okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE