Usługi Dźwigowe Maków Mazowiecki

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Szukasz profesjonalnej firmy wynajmującej dźwigi samojezdne ? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Od wielu lat Usługi Dźwigowe Terlik znajdują się w gronie liderów branży wynajmu dźwigów samojezdnych w regionie. Posiadamy żurawie na wynajem od 30 do 160 ton oraz zwyżki i cały niezbędny sprzęt do konserwacji i odpowiedniego przygotowania maszyn.

Usługi Dźwigowe Maków Mazowiecki – można nam zaufać !

Niezależnie od tego, czy chodzi o osoby prywatne, firmy i innych Klientów komercyjnych, architektów czy sektor publiczny: jeśli jest coś do przetransportowania dźwigiem samochodowy lub zwyżką, nasza wypożyczalnia dźwigów jest dostępna szybko i niezawodnie. Jeżeli potrzebujesz dźwigu samojezdnego w Makowie Mazowieckim lub okolicach skontaktuj się z nami ! Przedstawimy Ci naszą ofertę i uzgodnimy wszystkie szczegóły realizacji usługi dźwigowej w Makowie Mazowieckim.

Usługi Dźwigowe - wynajem dźwigów w Makowie Mazowieckim

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Maków Mazowiecki

Wypożyczając u nas dźwig, oczywiście zawsze jest przy Tobie doświadczony i kompetentny operator dźwigu – nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby Twój projekt został pomyślnie zrealizowany. Pomożemy dobrać Ci odpowiedni dźwig dostosowany do potrzeb odpowiedniej pracy. Nasz park maszyn dysponuje dźwigami samojezdnymi o udźwigu od 30 do 160 ton oraz całym niezbędnym asortymentem do wykonania usługi dźwigowej. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie bliska odległość nasze firmy od Makowa Mazowieckiego. Dzięki temu możemy reagować na każdą Państwa potrzebę oraz zaproponować bardzo korzystne ceny szczególnie przy dłuższych pracach na dźwigu samojezdnym.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - MAKÓW MAZOWIECKI

Wynajem dźwigu samojezdnego – Maków Mazowiecki i okolice

Jesteśmy na rynku usług dźwigowych obecni od ponad 20 lat. Zajmujemy się wynajmem dźwigów samojezdnych i wszystkim co łączy się z tą branżą. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Ostrołęce w województwie mazowieckim. Pod tym adresem znajduje się zarówno planowanie jak, parking maszyn oraz warsztat przystosowany do serwisu dźwigów samojezdnych. Posiadamy tutaj w pełni wyposażoną halę o wysokości 25metrów, w której możemy prowadzić pełen serwis dźwigów oraz prowadzić usługi związane z naprawą i serwisem dźwigów z innych firm. Jeżeli tylko potrzebujesz jednej z naszych usług, którą mamy zrealizować na terenie Makowa Mazowieckiego lub w jego okolicach – skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Dźwigi na wynajem Maków Mazowiecki – współpracuj z najlepszymi !

Szczególnie w dzisiejszych czasach ważne jest, aby móc polegać na wartościach takich jak niezawodność, zaufanie i konsekwencja. Z nami zawsze grasz bezpiecznie! Doświadczenie poparte wieloletnim działaniem na rynku usług dźwigowych oraz baza ogólnopolskich firm z którymi współpracujemy świadczą o tym, że można nam zaufać w każdej kwestii związanej branżą wynajmu i obsługą dźwigów samojezdnych. Nasza rodzinna firma zarządzana przez właściciela i założyciela oznacza odpowiedzialne i dalekowzroczne działanie i współpracę z naszymi Partnerami przez długie lata. Innowacyjne technologie, pierwszorzędny park maszynowy, konsekwentne myślenie o bezpieczeństwie i skrupulatne planowanie projektów to domeny naszej firmy od lat. Aby robić to z największą możliwą perfekcją, inwestujemy dużo czasu w szkolenie naszych pracowników, jak i w najnowocześniejszy sprzęt dźwigowy oraz warsztatowy tak, aby utrzymać wysoki poziom niezawodności oraz bezpieczeństwa naszych urządzeń.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Makowie Mazowieckim lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W MAKOWIE MAZOWIECKIM

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE