Usługi Dźwigowe Pułtusk

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją zajmującą się usługami dźwigowymi. Podczas ponad 20-letniej działalności i świadczenia usług dźwigowych na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, zdobyliśmy ogromne doświadczenie gromadzone na bazie tysięcy zrealizowanych zleceń.

Usługi Dźwigowe Pułtusk – można nam zaufać !

Naszą jakość i profesjonalizm połączony z przystępnymi cenami usług dźwigowych pragniemy rozwijać również na terenie Pułtuska i okolic. Jeżeli do Twoich prac wymagany jest dźwig samojezdny skontaktuj się z nami w celu omówienia prac oraz poznania naszej oferty cenowej – warto przy tym pamiętać, że im dłuższa współpraca tym korzystniejsze warunki cenowe.

Żurawie samojezdne - wynajem dźwigi i zwyżki

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Pułtusk

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Pułtusku i okolicach. Usługi dźwigowe Pułtusk obejmują nie tylko wynajem pojazdu z wymaganym asortymentem takim jak zawiesia, belki rozporowe, trawersy, kosz osobowy, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - pUŁTUSK

Wynajem dźwigu Pułtusk i okolice – sprawdź naszą skuteczność w pracy

Każde kolejne zlecenie to dla naszej firmy – usług dźwigowych okazja, aby poszerzać swoje doświadczenia, podejmować nowe wyzwania oraz przekonywać do naszych usług kolejnych Klientów. Ze względu na specyfikę branży pragniemy ciągle się rozwijać i podnosić poziom usług dźwigowych na terenie miasta Pułtusk i okolic. Jesteśmy otwarci na realizację standardowych zleceń związanych z budownictwem, drogownictwem i montażem konstrukcji, ale również  podejmujemy się nietypowych zleceń, które pozornie są niemożliwe do wykonania. Naszą pracę traktujemy jak pasję i każde kolejne zlecenie to dla nas duża satysfakcja i powód do dumy. Dzięki zaufaniu Klientów i kolejnym zleceniom możemy się ciągle rozwijać i poszerzać nasz park maszyn oraz ofertę usług. Ze względu na szeroki wachlarz usług oraz mnogość zleceń realizowanych w różnych lokalizacjach z powodzeniem możemy nazywać się jednym z liderów branży. 

W każdej sytuacji jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych i każda usługa dźwigowa jest do zrobienia, a początkowe problemy związane z niestandardową usługą dźwigową to tylko kwestia odpowiedniego podejścia i doświadczenia. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług dźwigowych, a satysfakcja Klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy są dla nas priorytetem. Jeżeli zależy Ci na tych wszystkich wymienionych aspektach warto skontaktować się z przedstawicielem Usług Dźwigowych Terlik i poznać naszą ofertę.

Dźwigi na wynajem Pułtusk – współpracuj z największą firmą usług dźwigowych w regionie !

Jeżeli Twoja inwestycja znajduje się na terenie Pułtuska lub w jej okolicach i szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się usługami dźwigowymi to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Ze względu na ogromne doświadczenie, rozbudowaną bazę i szeroki park maszyn jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze dźwigi samojezdne o tonażu od 30 do 160 ton są gwarancją nieprzerwanej i owocnej współpracy na wielu inwestycjach nawet jednocześnie. Doskonale wiemy, że praca z tak zaawansowanym sprzętem w kontakcie z ogromnymi ładunkami wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, którą gwarantują nasze usługi dźwigowe na terenie Pułtuska i okolic. Bardzo dużym plusem bliskiej lokalizacji jest możliwość reakcji nawet w bardzo pilnych sytuacjach i dostarczenia usługi dźwigowej na czas w wyznaczone miejsce. Niejednokrotnie zdarza się, że pilna interwencja dźwigu samojezdnego potrzebna jest natychmiast – w takich wypadkach kluczowa jest współpraca z firmą dźwigową, która posiada szeroką ofertę dźwigów i znajduje się stosunkowo blisko od planowanego miejsca realizacji. 

Naszą renomę potwierdzają firmy o renomie ogólnopolskiej, z którymi współpracujemy m.in. ENERGA, PKN Orlen, Piątnica, Mlekovita, Stora Enso oraz instytucje państwowe i realizowane przez nie inwestycje. Dzięki szerokiej ofercie dźwigów samojezdnych, przystępnej cenie i dużemu doświadczeniu nasze dźwigi można spotkać w Warszawie, Białymstoku, Olszynie i mniejszych miastach takich jak Pułtusk, Ostrołęka, Maków Mazowiecki, Łomża, Zambrów, Kolno, Ełk, Szczytno czy Małkinia.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Pułtusku lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W PUŁTUSK

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE