Usługi Dźwigowe Wyszków

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Od momentu założenia naszej rodzinnej firmy w 2000 roku prezentowaliśmy się jako solidny i kompetentny partner w transporcie różnych towarów oraz w przemieszczaniu ciężkich ładunków. Jako usługodawca w branży dźwigowej możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług z dźwigami od 30 do 160 ton z wieloma dodatkowymi usługami tj. wynajem zwyżki, mechanika maszyn, konserwacja dźwignic i okresowe przeglądy. Nasza flota dźwigów samojezdnych oraz wieloletnie doświadczenie naszego kompetentnego zespołu pozwalają nam realizować Państwa zadania w sposób przejrzysty z najwyższą jakością i w możliwie najkrótszym czasie na terenie Wyszkowa i okolic.

Usługi Dźwigowe Wyszków – można nam zaufać !

Wychodząc naprzeciw temu wymaganiu dostosowujemy nasze usługi do różnych potrzeb zarówno w branży budowlanej jak i wszędzie tam gdzie potrzebujesz przenieść ładunek lub wykorzystać kosz osobowy na wysokości. Jeżeli Twoja praca wymaga użycia dźwigu w okolicach Wyszkowa lub okolicach warto poznać naszą ofertę wynajmu dźwigów samojezdnych. Możesz być pewien, że długo współpraca może przynieść Ci wymierne korzyści takie jak gwarancja najniższej ceny i pomoc w każdej sytuacji dotyczącej wynajmu dźwigu i wszystkich sytuacjach, które pojawiają się przy okazji obsługi takich zleceń.

Żurawie samojezdne i zwyżki - Usługi dźwigowe Wyszków

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Wyszków

Wypożyczając u nas dźwig, oczywiście zawsze jest przy Tobie doświadczony i kompetentny operator dźwigu – nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby Twój projekt został pomyślnie zrealizowany. Przez te wszystkie lata działalności wykonaliśmy już tysiące zleceń w całej Polsce dlatego możesz być spokojny o naszą jakość i profesjonalizm w trakcie wykonywania usługi dźwigowej i innych dołączonych w ofercie. Niewątpliwym atutem wynajmu dźwigu w Wyszkowie jest nasza lokalizacja, która gwarantuje szybką realizację oraz reakcję przy każdej awaryjnej sytuacji lub w sytuacji kiedy potrzebna będzie kolejna maszyna.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - WYSZKÓW

Wynajem dźwigu Wyszków i okolice – współpraca z lokalnymi firmami zawsze się opłaca !

Nasze żurawie samojezdne na wynajem przeniosą ładunek prawie na każdą odległość oraz o każdym ciężarze co umożliwia bezproblemową realizację wszelkiego rodzaju projektów. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracach związanych bezpośrednio z branżą usług dźwigowych w każdym zakresie. Nasza wypożyczalnia dźwigów ma siedzibę w Ostrołęce na granicy województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego i naszymi potężnymi dźwigami działamy głównie na terenie tych trzech województw. Przy dłuższej współpracy liczonej od kilku dni lub dłużej możemy pojawić się na terenie budowy w każdym zakątku Polski do tego oferując bardzo konkurencyjną cenę na wynajem usługi dźwigowej w Wyszkowie i okolicach. Dodając do tego naszą jakość doświadczenie i szybkość realizacji warto rozważyć naszą firmę jako sprawdzonego Partnera. 

Nasze godziny pracy są bardzo elastyczne – potrafimy dostosować się do każdej potrzeby wynikającej z czasu pracy Klienta i godzin realizacji usługi. Bardzo szanujemy sobie ciągłość oraz długość współpracy z naszymi Klientami – im dłuższa współpraca i większa ilość godzin dotycząca poszczególnego zlecenia tym niższa stawka godzinowa za wynajem dźwigu samojezdnego. Nasi Klienci korzystają z atrakcyjnych ofert wynajmu dźwigów przede wszystkim do montażu konstrukcji, betonowych, hal z prefabrykatów, hal stalowych, drogownictwa, budowy wiaduktów, kładek, mostów, przepustów, montażu szalunków, podawanie betonu w koszu montaż i demontaż żurawi wieżowych, prac ziemnych: montaż rur ciepłowniczych i kanalizacyjnych, załadunek i rozładunek maszyn, urządzeń i posadowienie w miejscach przeznaczenia, montaż reklam zewnętrznych, prace w koszu osobowym, ratownictwo drogowe inne prace na życzenie Klienta.

Dźwigi samojezdne do wynajęcia w Wyszkowie – współpracuj z największą firmą usług dźwigowych w regionie 

Jeżeli potrzebujesz wynajmu dźwigu w Wyszkowie lub w jej okolicach i szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się usługami dźwigowymi to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Ze względu na długoletnia pracę w branży usług dźwigowych jesteśmy przygotowani na różne sytuacje oraz szeroki wachlarz usług. Można kontaktować się z nami w każdej sprawie – jeżeli sami nie będziemy w stanie pomóc to chętnie doradzimy inne rozwiązanie. Ze względu na różnorodność dźwigów samojezdnych i ich tonażu jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdej potrzebie. Doskonale wiemy, że praca z tak zaawansowanym sprzętem w kontakcie z ogromnymi ładunkami wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, którą gwarantują nasze usługi dźwigowe na terenie Wyszkowa i okolic. Niejednokrotnie zdarza się, że pilna interwencja dźwigu samojezdnego potrzebna jest natychmiast – w takich wypadkach kluczowa jest współpraca z firmą dźwigową, która posiada szeroką ofertę dźwigów i znajduje się stosunkowo blisko od planowanego miejsca realizacji. Gwarantujemy, że można na nas liczyć w każdej sytuacji. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Wyszkowie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W WYSZKOWIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE