Usługi Dźwigowe Olsztyn

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Firma Usługi Dźwigowe Terlik oferuje swoją pomoc w realizacjach związanych z podnoszeniem ładunków już od ponad 20 lat. Ze względu na lokalizację naszej siedziby świadczymy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Nasz park maszyn i rozbudowana baza serwisowa pozycjonuje nas wśród liderów rynku usług dźwigowych na tym terenie.

 Usługi Dźwigowe Olsztyn – można nam zaufać !

Oferujemy dźwigi samojezdne, zwyżki oraz cały osprzęt niezbędny do realizacji zleconych nam zadań. Ze względu na wieloletnią pracę oraz rozbudowaną flotę realizujemy około 100 zleceń miesięcznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę tak, aby można było z nas skorzystać nawet przy awaryjnych sytuacjach. Naszą kompetencję oraz jakość wykonywanych usług doceniają głównie stali Klienci.

Dźwig samojezdny na wynajem | Dźwigi Olsztyn

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Olsztyn

Misją naszej firmy jest świadczenie usług dźwigowych, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Naszą ofertę staramy się dopasowywać tak, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, który trafi pod nasze skrzydła. Usługi dźwigowe w Olsztynie i okolicach obejmują nie tylko wynajem żurawia samojezdnego, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oraz przystępnej cenie warto zapoznać się z naszą ofertą. W przypadku dalszych lokalizacji takich jak Olsztyn ze względu na dojazd realizujemy głównie długoterminowe prace – musisz pamiętać również, że im dłuższa praca tym korzystniejsza cena za każdą godzinę pracy.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - OLSZTYN

Wynajem dźwigów samojezdnych w Olsztynie i okolicach – zapraszamy do współpracy

Usługi dźwigowe świadczymy już od 2000 roku. Nasze doświadczenie zdobywane przez wiele lat, pozwala nam świadczyć usługi żurawiami samojezdnymi przy nawet najbardziej skomplikowanych projektach. Nasza dbałość o żurawie samochodowe oraz o relacje z Klientami to jest coś, co nas wyróżnia w branży usług dźwigowych. Słuchamy potrzeb rynku i odpowiadając na nie stale poszerzamy naszą ofertę dźwigów samojezdnych w Olsztynie. W naszym parku maszynowym posiadamy sprzęty najlepszych marek, takich jak Liebherr, Demag, Terex, Faun czy PPM. Poza wynajmem dźwigów czy zwyżek oferujemy także naprawy dźwigów, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic, co sprawia, że nasza kadra to nie tylko wykwalifikowani operatorzy tych maszyn, ale także mechanicy, którzy znają specyfikę i funkcjonowanie dźwigów samojezdnych. To wszystko sprawia, że Klient, który zdecyduje się na wynajem dźwigu samojezdnego lub innej oferty będzie na pewno zadowolony. 

Ze względu na szeroką ofertę i rozbudowany park maszyn świadczymy usługi dla firm z całej Polski również w Olsztynie i jego okolicachh. Dzięki nienagannej współpracy i zaufaniu Klientów bardzo często zdarza się, że zlecenia, które realizujemy dla firmy w jednej lokalizacji dają nam możliwość świadczenia usług również w innych inwestycjach, które dana firma realizuje. Wychodzimy z założenia, że zadowolony Klient zawsze wraca dlatego obsługę i jakość świadczonych usług zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczona kadra operatorów i mechaników potrafiących dostosować się do każdej zastanej sytuacji. Niejednokrotnie zdarzały sytuacje, w których tylko nasza firma potrafiła poradzić sobie wymaganiami stawianymi przez Klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji staramy się pomóc nawet przy najtrudniejszych zleceniach gdzie inne firmy załamują ręce i rezygnują. Takie podejście zapewnia nam ciągłość współpracy z naszymi Klientami i powoduje, że nasza renoma trafia do kolejnych firm zainteresowanych usługami dźwigowymi i wynajmie dźwigów.

Dźwigi samojezdne w Olsztynie – sprawdź naszą ofertę

Olsztyn jest największym miastem Warmii i Mazur, a co za tym idzie niezwykle rozwojowym. Ze względu na obecność dużych firm i szeregu inwestycji realizowanych w mieście usługi dźwigów samojezdnych są niezwykle pożądane wśród inwestorów. Ze względu na bardzo częstą obecność w województwie warmińsko- mazurskim jesteśmy również wybierani jako podwykonawca usług dźwigowych na terenie Olsztyna. Ze względu na dojazd preferujemy współprace długoterminowe, należy przy tym pamiętać, że im dłuższa współpraca tym niższa stawka za każdą godzinę pracy – doceniamy stałych Klientów i wierzymy, że zaufanie może przynieść same korzyści obydwu stronom. Wynajem dźwigów Olsztyn kojarzy się głównie z inwestycjami budowlanymi. Jest to jednak tylko niewielka część możliwości jaką oferują dźwigi samojezdne. Ze względu na swoje gabaryty dźwigi samojezdne mogą realizować usługi dźwigowe przy różnorodnym zasięgu i ciężarze – nasza oferta usług dźwigowych, na którą składają się różnorodne dźwigi i żurawie samojezdne pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego typu prac. Wynajem dźwigów realizujemy na terenie Olsztyna, ale z przyjemnością pojawimy się również z usługą dźwigową w pobliskich miejscowościach. Jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całej Polski w przypadku dłuższych zleceń. Oferujemy współpracę długo i krótkoterminową – najczęściej współpracujemy z firmami, ale również realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, aby wynająć żurawie samojezdne do 160 ton dostępne w naszej firmie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Olsztynie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W OLSZTYNIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE