Usługi Dźwigowe Ciechanów

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Oferujemy kompleksową obsługę we wszystkim, co ma związek z żurawiami samochodowymi – od wizyty na placu budowy, planowania eksploatacji i uzyskania oficjalnych zezwoleń, aż po samą realizację usługi na dźwigu samojezdnym. Lokalizacja naszej firmy oraz wszechstronność maszyn pozwala nam znaleźć się w każdej lokalizacji, która potrzebuje usługi dźwigowej – w obszarze naszej działalności znajduje się również Ciechanów i jego okolice.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny usługi dźwigowej

Nasz sprzęt stanowią maszyny od światowych liderów w produkcji dźwigów i żurawi samojezdnych tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżka, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic czy mechanikę dźwigów samojezdnych. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować większych dźwigów w Ciechanowie, chętnie je dla Ciebie udostępnimy. Nasze dźwigi mogą być uzbrojone we wszystkie akcesoria, takie jak trawersy i belki rozporowe, które pomagają w przeniesieniu niektórych wielkogabarytowych ładunków bez uszkodzeń. Jeżeli zależy Ci na bezproblemowej usłudze dźwigowej w Ciechanowie i okolicach – skontaktuj się z nami.

Usługi Dźwigowe Ciechanów – można nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Ciachanów | żurawie samojezdne wynajem

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Ciechanów

Od pierwszej rozmowy do pomyślnego zakończenia mamy na uwadze Twój projekt. Doświadczeni pracownicy i inżynierowie są oczywiście do Państwa dyspozycji jako osoby kompetentne w sprawach związanych z usługami dźwigowymi. Możesz od nas oczekiwać szerokiego zakresu usług dźwigowych oraz usług pokrewnych takich jak naprawy dźwigów, przeglądy okresowe, wynajem zwyżki. Jesteśmy potężni, jeśli chodzi o montaż i demontaż w konstrukcjach stalowych i betonowych. Najwyższy poziom wydajności jest dostosowany do Twoich pomysłów. Nasze doświadczenie i dobrze wyszkoleni pracownicy sumiennie zapewniają jakość oraz pewność wykonywania pracy w Ciechanowie i okolicach oraz przy dłuższych zleceniach również w całej Polsce. Naszą siłą są wszechstronne kompetencje, a podstawą jest wieloletnie doświadczenie.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - CIECHANÓW

Wynajem Dźwigu w Ciechanowie i okolicach – profesjonalizm i szybkość działania !

Nie ma znaczenia, czy jest to nowy budynek, przebudowa, modernizacja czy renowacja: zawsze, gdy na Twojej budowie wymagana jest droga w górę, jesteśmy do Twojej dyspozycji z naszym żurawiem samojezdnym. Oczywiście w branży budowlanej jesteśmy wykorzystywani najczęściej jednak wszechstronność dźwigów samojezdnych jest o wiele większa. Pracujemy również w Ciechanowie przy m.in. załadunku i rozładunku towarów i maszyn z naczep przy pomocy drogowej oraz wszędzie tam gdzie dźwig samojezdny jest niezbędny. Usługi Dźwigowe Terlik współpracują z firmami budowlanymi, montażowymi oraz branżami takimi jak dekarze, stolarze, monterzy rusztowań i montażyści i inni. Nie tylko wynajmujemy dźwigi samojezdne pod bardzo specyficzne prace, ale także wspieramy Cię w planowaniu i doradztwie, aby określić dokładną kolejność działania dźwigu samojezdnego do prac w Ciechanowie oraz na innych obszarach działania naszej firmy. W ten sposób bez niespodzianek wyniesiemy Twój ładunek na szczyt i wniesiemy nasz wkład w wydajność i niezawodny postęp budowy lub innego działania związanego z pracą na dźwigu samojezdnym. 

Naszą filozofię można podsumować bardzo prosto: jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy nasi Klienci są również zadowoleni. Jednocześnie ta gwarancja satysfakcji jest dla nas najsilniejszą motywacją: jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby nasi Klienci doświadczyli bezproblemowej obsługi żurawia samojezdnego – a tym samym w stu procentach zadowolić swoich Klientów! Nic nie pozostawiamy przypadkowi, ale stawiamy na jakość i kompetencje. Przy okazji możesz je łatwo sprawdzić u nas. Ponieważ nasz kierowca dźwigu może udowodnić zaświadczeniem, że jest w doskonałej formie do sterowania żurawiami samojezdnymi.

Dźwigi samojezdne na wynajem Ciechanów – współpracuj z największą firmą usług dźwigowych 

Liczba naszych dźwigów samojezdnych oraz doświadczenie operatorów pozwala nam na świadczenie usług w bardzo szerokim zakresie. Naszym Klientom oferujemy dźwigi samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton co daje największy park maszyn w regionie. Jeśli zdecydujesz się z nami współpracować możesz być pewien, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig samojezdny oraz usługę związana z branża dźwigową. Ze względu na duży park maszyn jesteśmy pod tym względem najbardziej konkurencyjną firmą w okolicy Ciechanowa oraz na terenie północno-wschodniej Polski. Posiadamy dźwigi najlepszych marek tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. Naszą renomę potwierdzają duże firmy ogólnopolskie, z którymi współpracujemy m.in. ENERGA, PKN Orlen, Piątnica, Mlekovita, Stora Enso oraz instytucje państwowe i realizowane przez nie inwestycje. Dzięki szerokiej ofercie dźwigów samojezdnych, przystępnej cenie i dużemu doświadczeniu nasze dźwigi można spotkać na wielu destynacjach na terenie trzech wspomnianych województw również na terenie Ciechanowa i jego okolic.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Ciechanowie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W CIECHANOWIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE