Usługi Dźwigowe Siedlce

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Naszą historię w branży usług dźwigowych rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu na terenie województwa mazowieckiego, gdzie zrealizowaliśmy tysiące zamówień. Nasze długoletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszyn pozwala nam świadczyć usługi dźwigowe w wielu lokalizacjach oraz zleceniach również w obrębie miasta Siedlce oraz ich okolicach.

Usługi Dźwigowe Siedlce – można nam zaufać !

Ze względu na przystępne ceny i doświadczoną kadrę jesteśmy wybierani do dłuższych prac jako podwykonawca również w dalszych lokalizacjach takich jak Siedlce, Białystok czy Warszawa. Nasz rozbudowany park maszyn pozwala nam świadczyć usługi dźwigowe w wielu miejsca jednocześnie oraz bliskich i dalekich lokalizacjach. 

Dźwigi Siedlce - wynajem żurawi samojezdnych i zwyżek

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Siedlce

Usługi dźwigowe Siedlce obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli potrzebujesz wsparcia dźwigu samojezdnego do dłuższej współpracy polecamy się jako niezawodna firma z szeroką ofertą i ugruntowaną pozycją na rynku usług dźwigowych. Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - SIEDLCE

Wynajmij dźwig samojezdny od sprawdzonej firmy – Siedlce i okolice

Nasze portfolio zrealizowanych prac wypełnione jest zleceniami dla różnych firm i instytucji. Mimo że usługi dźwigowe kojarzą się głównie  z „budowlanką” to wykonane przez nas zlecenia są pełne niestandardowych prac, które udało się zrealizować. Jesteśmy niezbędni przy pracach związanych z montażem konstrukcji, budową dróg i domów, montażem szalunków i podawaniem betonu, montażem i demontażem żurawi wieżowych, załadunkiem i rozładunkiem maszyn i innych urządzeń, montażem reklam czy pracami w koszu osobowym. Jesteśmy gotowi na różnorodne wyzwania, również takie, które pozornie wydają się być niemożliwe do wykonania. W trakcie wieloletniej współpracy w różnych branżach daliśmy się poznać jako firma od zadań specjalnych – często tam gdzie inne firmy załamywały ręce nam udawało się osiągnąć sukces. Ze względu na pasję do wielkich maszyn usługi dźwigowe Siedlce, które realizujemy to dla nas nieustające wyzwanie i napędzająca się każdego dnia chęć rozwoju.

Usługi Dźwigowe Siedlce – udźwigniemy to dla Ciebie !

Nasza obsługa Klienta zadba o dobór najlepszego dźwigu samojezdnego, który będzie optymalny do danego rodzaju prac na terenie Siedlec i jego okolicach. Odpowiednio przygotowany dźwig, wraz z wykwalifikowanym operatorem, pojawi się o wyznaczonej porze w ustalonej lokalizacji, w której będą realizowane usługi dźwigowe niezależnie czy będą to Siedlce czy lokalizacje oddalone od miasta. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton co daje największy park maszyn w regionie. Nasz sprzęt stanowią maszyny od światowych liderów w produkcji żurawi samojezdnych tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżka, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic – jesteśmy przystosowani do przeniesienia każdego rodzaju ładunku lub realizacji innej usługi dostępnej w ofercie.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Siedlce lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

TAGI:

usługi dźwigowe siedlce, dźwigi siedlce, usługi dźwigowe mazowieckie, dźwigi wynajem siedlce, wynajem dźwigu cena w siedlcach, dźwigi samojezdne siedlce, wynajem dźwigu samojezdnego siedlce, dźwigi samojezdne mazowieckie, wynajem dźwigu mazowieckie, dźwig samojezdny siedlce i okolice, wynajem żurawia samojezdnego, żurawie samojezdne siedlce, żuraw samojezdny siedlce, firmy dźwigowe, uslugi dzwigowe siedlce, dzwigi siedlce, uslugi dzwigowe mazowieckie, dzwigi wynajem siedlce, wynajem dzwigu cena w siedlcach, dzwigi samojezdne siedlce, wynajem dzwigu samojezdnego siedlce, dzwigi samojezdne mazowieckie, wynajem dzwigu mazowieckie, dzwig samojezdny siedlce i okolice, wynajem zurawia samojezdnego, zurawie samojezdne siedlce, zuraw samojezdny siedlce, firmy dzwigowe.

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W SIEDLCACH

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE