Usługi Dźwigowe Ostrołęka

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dźwigowych na terenie Ostrołęki i okolic. Nasze wieloletnie doświadczenie klasyfikuje nas jako lidera branży z największym parkiem maszyn i wyspecjalizowanym warsztatem pozwalającym nam na perfekcyjne przygotowanie dźwigów i podnośnika koszowego do pracy. Posiadamy żurawie samojezdne od 30 do 160 ton oraz zwyżki i usługi dodatkowe takie jak serwis, konserwacja i okresowe przeglądy. Jeżeli potrzebujesz usługi dźwigowej w dowolnym zakresie jesteśmy przekonani, że uda nam się pomóc w każdej sytuacji.

Usługi Dźwigowe Ostrołęka - można nam zaufać !

Ze względu na lokalizację naszej siedziby świadczymy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ostrołęka i teren do 120km od siedziby firmy to główny obszar naszej działalności na którym wykonaliśmy już tysiące usług dźwigowych. Ze względy na specyfikę pracy żurawia samojezdnego i szeroką ofertę dźwigów można nas spotkać również w dalszych destynacjach – jesteśmy obecnie jedyną firmą w promieniu 100km, która posiada żuraw samochodowy o udźwigu 160 ton.

Usługi Dźwigowe Terlik - wynajem żurawi i zwyżek

Jak wynająć dźwig lub zwyżkę - Usługi Dźwigowe Ostrołęka

Wynajem dźwigów samojezdnych oraz podnośnika koszowego to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Ostrołęce obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Kompleksowe omówienie całej realizacji usługi dźwigowej jest niezbędnym elementem naszej pracy i pozwala nam prawidłowo dobrać dźwig i przygotować perfekcyjnie całe zlecenie.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, który podejmujemy
  5. teren, na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn - dźwigi i zwyżki

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - OSTROŁĘKA

Wynajmij dźwig samojezdny lub podnośnik koszowy od największej firmy w regionie

Od 2000 roku rozwijamy się dla naszych Klientów. Nasz park maszyn dostosowujemy do potrzeb oraz wymagań rynku, na którym oferujemy swoje usługi. Nasz sprzęt stanowią maszyny od światowych liderów w produkcji dźwigów – żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżka, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic. Firma Usługi Dźwigowe Terlik oferuje szeroko rozumiane usługi dźwigowe oraz prace podnośnikiem koszowym, które sprostają każdym wymaganiom. Zajmujemy się wynajmem maszyn oraz profesjonalną obsługą operatorską.  Naszym ogromnym atutem jest doświadczona kadra operatorów i mechaników potrafiących dostosować się do każdej zastanej sytuacji. Niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, w których tylko nasza firma potrafiła poradzić sobie wymaganiami stawianymi przez Klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji staramy się pomóc nawet przy najtrudniejszych zleceniach gdzie inne firmy załamują ręce i rezygnują. Nasze dźwigi samojezdne i podnośniki koszowe wyposażone są w cały niezbędny osprzęt tj. zawiesia, liny, łańcuchy, pasy, szekle i inne. W zakres naszych działań można wpisać doradztwo w zakresie doboru dźwigu samojezdnego i jego tonażu, oględzin miejsca pracy oraz przygotowania i zabezpieczenia terenu podczas prac budowlanych. 

Nasza firma Usługi Dźwigowe Terlik Ostrołęka oferuje usługi dźwigowe i wynajem zwyżki wysokiej jakości oraz w przystępnej cenie. Należy przy tym pamiętać, że cena uzależniona jest przede wszystkim od długości prac – cena bazowa może zmniejszyć się nawet o kilkanaście procent w przypadku dłuższej współpracy dlatego cenimy lojalność i wieloletnią współpracę.

Usługi Dźwigowe Ostrołęka – wynajmij dźwig lub zwyżkę od pewnej i sprawdzonej firmy !

Usługa wynajmu dźwigów samojezdnych w Ostrołęce to propozycja stworzona z myślą o osobach prywatnych, instytucjach państwowych oraz firmach, które poszukują profesjonalnego sprzętu do realizacji swoich zadań i inwestycji budowlanych. Doskonale wiemy, że praca na wysokościach wymaga odpowiednich zabezpieczeń oraz specjalistycznej wiedzy, którą gwarantują nasze usługi dźwigowe na terenie Ostrołęki i okolic. Usługi Dźwigowe Terlik to firma rodzinna tworzona przez oddanych ludzi i pasjonatów. Niewątpliwym atutem bliskiej lokalizacji jest możliwość reakcji nawet w bardzo pilnych sytuacjach i dostarczenia usługi dźwigowej lub podnośnika koszowego na czas, a dzięki rozwiniętej bazie i warsztatowi nasz serwis potrafi zareagować na każdą awaryjną sytuację bardzo szybko. Nasza renoma i zaufanie przy współpracy z największymi firmami w okolicy pokazuje, że można nam zaufać. Dzięki realizowaniu profesjonalnych usług za pomocą dźwigów samojezdnych i zwyżek, zyskaliśmy wielu nowych, zadowolonych Klientów.  Współpracujemy z największymi firmami na terenie miasta i okolic tj. Energa Ostrołęka, Mleczarnia Piątnica oddział w Ostrołęce, Stora Enso, Starglass, Hydro-Instal oraz z mniejszymi podmiotami i firmami budowlanymi realizującymi inwestycje na terenie miasta Ostrołęka i okolic. 

Ze względu na specyfikę pracy w branży usług dźwigowych i wynajmu zwyżek bardzo ważne jest doświadczenie, skrupulatność oraz dbałość o sprzęt – dla wszystkich stron priorytetowym jest zapewnienie pewnej firmy, która nie będzie generować dodatkowego stresu oraz niepewności związanej z realizacją usługi. Nasz sprzęt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa Urzędu Dozoru Technicznego oraz jest regularnie serwisowanych przez naszych mechaników. Wyposażenie naszego warsztaty pozwala nam idealnie serwisować żurawie samojezdne oraz zwyżkę do pracy i sprostać każdej niespodziewanej sytuacji. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i na nienaganny stan naszych maszyn. 

Liczba naszych dźwigów samojezdnych oraz największa w okolicy zwyżka 30 metrowa pozwala nam na świadczenie usług w bardzo szerokim zakresie. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton oraz wysoki podnośnik koszowy co daje nam największy park maszyn w regionie. Jeżeli zaufasz naszej firmie masz bardzo dużą szansę, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig samojezdny odpowiedni do tonażu ładunku lub gabarytów co jest bardzo dużym atutem przy dłuższej współpracy. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Ostrołęce lub jej okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

TAGI:

Usługi dźwigowe ostrołęka, dźwigi ostrołęka, usługi dźwigowe mazowieckie, dźwigi wynajem ostrołęka, wynajem dźwigu cena w ostrołęka, dźwigi samojezdne ostrołęka, wynajem dźwigu samojezdnego ostrołęka, dźwigi samojezdne mazowieckie, wynajem dźwigu mazowieckie, dźwig samojezdny ostrołęka i okolice, wynajem żurawia samojezdnego, żurawie samojezdne ostrołęka, żuraw samojezdny ostrołęka, firmy dźwigowe, zwyżka ostrołęka, podnośnik koszowy ostrołęka, zwyżka wynajem ostrołęka, podnośnik koszowy wynajem ostrołęka, uslugi dzwigowe ostroleka, dzwigi ostroleka, uslugi dzwigowe mazowieckie, dzwigi wynajem ostroleka, wynajem dzwigu cena w ostrolece, dzwigi samojezdne ostroleka, wynajem dzwigu samojezdnego ostroleka, dzwigi samojezdne mazowieckie, wynajem dzwigu mazowieckie, dzwig samojezdny ostroleka i okolice, wynajem zurawia samojezdnego, zurawie samojezdne ostroleka, zuraw samojezdny ostroleka, firmy dzwigowe zwyzka ostroleka, podnosnik koszowy ostroleka, zwyzka wynajem ostroleka, podnosnik koszowy wynajem ostroleka

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM - DŹWIG I ZWYŻKA - OSTROŁĘKA

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE W OSTROŁĘCE