Usługi Dźwigowe Łomża

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dźwigowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku również świadcząc usługi dźwigowe w Łomży i okolicach. Ze względu na lokalizację naszej siedziby świadczymy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ponadto dzięki szerokiej ofercie i wysokiej jakości świadczymy różnorodne usługi dźwigowe najczęściej do 120km od siedziby naszej firmy. Miasto Łomża ze względu na bliską lokalizację jest jedną z głównych destynacji, w których pojawiają się nasze dźwigi samojezdne i zwyżki. 

Usługi Dźwigowe Łomża - można nam zaufać !

Ponad to dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdej potrzebie. Oferujemy dźwigi, zwyżki oraz cały osprzęt niezbędny do realizacji powyższych zadań. Jeżeli szukasz dźwigu o tonażu od 30 do 160 ton lub innych usług związanych z naszą główną działalnością tj. serwis, konserwacja i przeglądy okresowe to możesz być pewien, że to miejsce jest dla Ciebie idealne.

Usługi dźwigowe Łomża - wynajem żurawi i zwyżek

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Łomża

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Łomży obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli szukasz doświadczonego partnera do wykonania prac dźwigiem samojezdnym lub zwyżką w Łomży to nasza oferta z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, który podejmujemy 
  5. teren, na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 120 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 280 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 200 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - ŁOMŻA

Wynajem dźwigów samojezdnych – Usługi Dźwigowe Łomża

Poszukujesz żurawia samojezdnego na wynajem ? Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe i obsługę żurawi na terenie miasta Łomża i okolic. Jesteśmy na lokalnym rynku usług dźwigowych od ponad 20 lat co daje nam miano lidera wśród firm zajmujących się wynajmem dźwigów samojezdnych w Łomży. Nasz park maszyn pozwala nam na usługi dźwigami w bardzo szerokim spektrum. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton. Jeżeli zaufasz naszej firmie masz bardzo dużą szansę, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig odpowiedni do tonażu ładunku. Jest to bardzo duży atut ponieważ nieważne od potrzeb będziemy zawsze do Twojej dyspozycji. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oraz konkurencyjnej cenie połączonej ze sprawną i szybką usługą – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie !

Usługi Dźwigowe w Łomży – współpracujemy z najlepszymi !

Naszą działalność usługową rozpoczęliśmy w 2000 roku i od tego czasu z sukcesami funkcjonujemy na polskim rynku usług dźwigowych. Świadczymy usługi wynajmu dźwigów samojednych w całej Polsce jednak głównym obszarem naszej działalności są województwa Mazowieckie, Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie. Z racji bliskości miasta Łomża od siedziby naszej firmy jesteśmy głównym dostarczycielem usług dźwigowych na ten obszar. Współpracujemy z największymi firmami na terenie miasta i okolic tj. Brawor Łomża, Mleczarnia Piątnica, PEPEES i mniejsze podmioty oraz firmy budowlane realizujące inwestycje na terenie miasta i okolic. 

Niewątpliwym atutem bliskiej lokalizacji jest możliwość reakcji nawet w bardzo pilnych sytuacjach i dostarczenia usługi dźwigowej na czas, a dzięki rozwiniętej bazie i warsztatowi nasz serwis potrafi zareagować na każdą awaryjną sytuację bardzo szybko. Nasza renoma i zaufanie przy współpracy z największymi firmami w okolicy pokazuje, że można nam zaufać. Ze względu na specyfikę pracy w branży usług dźwigowych bardzo ważne jest doświadczenie, skrupulatność oraz dbałość o sprzęt – dla wszystkich stron priorytetowym jest zapewnienie pewnej firmy, która nie będzie generować dodatkowego stresu oraz niepewności związanej z realizacją usługi. 

Wynajem żurawi samojezdnych cieszy się dużą popularnością szczególnie w miastach gdzie popyt na takie usługi jak i zagęszczenie firm realizujących inwestycje jest dużo większy. Usługi dźwigowe również w Łomży niezbędne są głównie w takich dziedzinach jak budownictwo ogólne, montaż i rozbiórka budowli, budowa mostów, wiaduktów, estakad, przenoszenie kontenerów lub maszyn, montaż hal stalowych i konstrukcji. Jak widać dźwigi oferowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie przy wielu rodzajach prac. W przypadku zleceń „nieoczywistych”, w których bardzo liczy się indywidualne spojrzenie na daną realizację niebagatelną rolę odgrywa doświadczenie, które posiadamy. Z uwagi na szeroką gamę dostępnych dźwigów i osprzętu dodatkowego takiego jak trawersy, belki rozporowe czy kosze osobowe, bez kłopotu znajdziesz optymalne urządzenie dla siebie.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Łomży lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

TAGI:

Usługi dźwigowe łomża, dźwigi łomża, usługi dźwigowe podlaskie, dźwigi wynajem łomża, wynajem dźwigu cena w łomży, dźwigi samojezdne łomża, wynajem dźwigu samojezdnego łomża, dźwigi samojezdne podlaskie, wynajem dźwigu podlaskie, dźwig samojezdny łomża i okolice, wynajem żurawia samojezdnego, żurawie samojezdne łomża, żuraw samojezdny łomża, firmy dźwigowe, uslugi dzwigowe lomza, dzwigi lomza, uslugi dzwigowe podlaskie, dzwigi wynajem lomza, wynajem dzwigu cena w lomzy, dzwigi samojezdne lomza, wynajem dzwigu samojezdnego lomza, dzwigi samojezdne podlaskie, wynajem dzwigu podlaskie, dzwig samojezdny lomza i okolice, wynajem zurawia samojezdnego, zurawie samojezdne lomza, zuraw samojezdny lomza, firmy dzwigowe.

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

USŁUGI DŹWIGOWE W ŁOMŻY

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE