Usługi Dźwigowe Białystok

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dźwigowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku świadcząc usługi dźwigowe w Białymstoku i okolicach. Ze względu na lokalizację naszej siedziby świadczymy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Oferujemy dźwigi, zwyżki oraz cały osprzęt niezbędny do realizacji powyższych zadań. Jeżeli do Twoich prac wymagany jest dźwig samojezdny od 30 do 160 ton warto zapoznać się również z naszą ofertą.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny usługi dźwigowej

Ze względu na swoje doświadczenie oraz rozbudowany park maszyn zlecenia realizujemy na terenie całego województwa podlaskiego. Należy brać jednak pod uwagę fakt, iż ze względu na dojazd do Białegostoku lub w jego okolice, szczególnie opłacalne są dłuższe realizacje, w których mniejsze znaczenie ma dojazd a liczy się głównie atrakcyjna stawka godzinowa –  tylko przy dłuższych zleceniach jesteśmy w stanie przebić cenowo inne firmy obecne na miejscu.

Usługi Dźwigowe Białystok – można nam zaufać !

Dźwigi Terlik - Usługi Dźwigowe Białystok

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Białystok

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Białymstoku i okolicach obejmują nie tylko wynajem dźwigu ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Ze względu na wysokie koszty utrzymania działalności w dużych miastach, wybór partnera znajdującego się w mniejszym mieście powoduje, że koszt wynajmu dźwigu samojezdnego przy dłuższej współpracy okazuje się dużo tańszym rozwiązaniem niż decyzja o współpracy z lokalną firmą z Białegostoku, dlatego decyzję o zlecaniu usługi jednej firmie, warto jest poprzedzić poszukaniem innej oferty np. naszej. My ze swojej strony gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny. 

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilku informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia oraz miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, który podejmujemy
  5. teren, na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - BIAŁYSTOK

Wynajmij z nami dźwig samojezdny – Białystok i okolice

Jesteśmy jedną z większych firm świadczących usługi dźwigowe w regionie. Z myślą o naszych Klientach stale rozwijamy swoją działalność, nie tylko pod względem zakupu nowych żurawi samojezdnych, zwyżek, trawersów czy belek rozporowych ale także pod względem rozszerzania działalności w innych częściach Polski. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego też przejazd dźwigu na drugi koniec Polski dla Klienta nie jest dla nas problemem. Zdajemy sobie sprawę, że to Klient i jego zadowolenie stanowi podstawę działalności przedsiębiorstwa. Nasza elastyczność i indywidualne podejście jest jednym z elementów wyróżniających nas od innych firm wykonujących usługi dźwigowe w Polsce. 

Nasze portfolio zrealizowanych z sukcesem prac wypełnione jest zleceniami dla różnych firm, instytucji oraz osób prywatnych. Mimo, że usługi dźwigowe, nie tylko w Białymstoku, kojarzą się głównie z „budowlanką”, to bardzo często świadczymy usługi również dla innych branży. Potrzebni jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przeniesienie ciężkiego ładunku w inne miejsce. Ze względu na potężne gabaryty ładunków i samego sprzętu, obsługa żurawia samojezdnego to połączenie poczucia odpowiedzialności, wglądu w proces budowy, doradztwa na budowie i obsługi maszyny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży usług dźwigowych można śmiało nazwać nas specjalistami w branży wynajmu dźwigów samojezdnych. Wypożyczalnia dźwigów samojezdnych, którą reprezentujemy, zawsze działa zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, o czym możesz się przekonać przy okazji następnej realizacji w Białymstoku lub każdym innym miejscu w Polsce.

Usługi Dźwigowe Białystok – dźwigi dla firm i projektów budowlanych

Nasza firma usytuowana jest w dość niedalekiej odległości od granic województwa podlaskiego, dlatego też świadczenie usług dźwigowych naszymi żurawiami samojezdnymi oraz zwyżkami jest dla nas chlebem powszednim na tym terenie. Białystok jest miastem rozwijającym się, w którym dużo się dzieje pod względem budowlanym, dlatego też zapotrzebowanie na wynajem usług dźwigowych jest bardzo duże. Nasze dźwigi i zwyżki bardzo często są odpowiedzią na te potrzeby rynku Białegostoku i okolic. Dotychczasowa współpraca z wieloma firmami pochodzącymi z województwa podlaskiego pozwoliła nam poznać ten rynek i zostać na nim już na dłużej, co sprawia nam ogromną satysfakcję. 

Jako Usługi Dźwigowe Terlik wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców, oferując bogaty wachlarz możliwości w zakresie usług dźwigowych i wynajmu dźwigów. Naszym Klientom zapewniamy nowoczesne mobilne żurawie samojezdne i zwyżki. W naszej ofercie znajdą Państwo dźwigi i żurawie kołowe do ciężkich zadań dźwigowych o udźwigu do 160 ton. Wybieramy dźwigi takich marek jak Liebherr, Terex, PPM czy Faun. Ze względu na doświadczenie, jakość pracy oraz obszar działania sięgający aż trzech województw tj. podlaskie, mazowieckie i warmińsko-mazurskie, jesteśmy wybierani jako wykonawca usług dźwigowych w największych firmach w Białymstoku oraz jako podwykonawcy realizujący zlecenia dla firm budowlanych i innych podmiotów.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Białymstoku lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd, jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W BIAŁYMSTOKU

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE