Usługi Dźwigowe Wysokie Mazowieckie

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Firma Usługi Dźwigowe Terlik istnieje na rynku Polskim od 2000 roku, świadcząc najwyższą jakość usług dźwigowych oraz pokrewnych usług związanych z mechaniką, diagnostyką i przeglądami dźwignic. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy niezawodnym partnerem w pracach związanych z wykorzystywaniem dźwigów samojezdnych i zwyżek.

Usługi Dźwigowe Wysokie Mazowieckie – można nam zaufać !

Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, indywidualne podejście do klienta oraz bezproblemową realizację każdego zlecenia również na terenie miasta Wysokie Mazowieckie i jego okolic. Dbamy o jakość naszej pracy oraz cenimy sobie doświadczenie naszych operatorów, którzy są wizytówką naszej firmy. Profesjonalna kadra w 100% zapewnia bezpieczeństwo pracy i wysoką jakość świadczonych usług.

Usługi dźwigowe Wysokie Mazowieckie - wynajem dźwigów i zwyżek

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Wysokie Mazowieckie

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Wysokim Mazowieckim obejmują jednak nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnej i pewnej firmy świadczące usługi dźwigowe skontaktuj się z nami !

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - WYSOKIE MAZOWIECKIE

Wynajmujemy dźwigi samojezdne w północno-wschodniej Polsce – można nas spotkać również w Wysokim Mazowieckim

Miasto Wysokie Mazowieckie i pobliskie miejscowości ze względu na swoją lokalizację znajdują się w bezpośrednim obrębie działań naszej firmy. Siedziba naszej firmy ze względu na dogodną lokalizację na skraju trzech województw sprawia, że jesteśmy obecni również w województwie podlaskim w miastach takich jak Wysokie Mazowieckie, Kolno, Łomża i inne. Można spotkać na wszędzie tam gdzie niezbędna jest pomoc ciężkiego sprzętu do przeniesienia ładunku. Nasze dźwigi samojezdne przystosowane są do przenoszenia ładunków o zróżnicowanym ciężarze oraz niestandardowych gabarytach. Realizujemy zlecenia do różnych prac m.in. do montażu konstrukcji, betonowych, hal z prefabrykatów, hal stalowych, drogownictwa, budowy wiaduktów, kładek, mostów, przepustów, montażu szalunków, podawanie betonu w koszu montaż i demontaż żurawi wieżowych, prac ziemnych: montaż rur ciepłowniczych i kanalizacyjnych, załadunek i rozładunek maszyn, urządzeń i posadowienie w miejscach przeznaczenia, montaż reklam zewnętrznych, prace w koszu osobowym, ratownictwo drogowe inne prace na życzenie Klienta.

Usługa dźwigowa Wysokie Mazowieckie – sprawdź nasz profesjonalizm i doświadczenie !

Oferujemy kompleksową obsługę we wszystkim, co ma związek z żurawiami samochodowymi – od wizyty na placu budowy, planowania eksploatacji i uzyskania oficjalnych zezwoleń, aż po samą eksploatację żurawia. Nasze żurawie samojezdne w akcji dla Ciebie Nasza technologia dźwigów samojezdnych pochodzi wyłącznie od renomowanych firm tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun.  Szeroka oferta dźwigów samojezdnych pozwala nam w bardzo skutecznie zaspokajać potrzeby naszych Klientów również w Wysokim Mazowieckim. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować większych dźwigów, chętnie je dla Ciebie zorganizujemy. Wszystkie akcesoria specjalne, takie jak zawiesia, belki rozporowe, trawersy czy kosz osobowy można zażyczyć sobie do wynajmy konkretnego dźwigu co pozwoli sprostać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Poniżej znajdziesz bogatą listę naszych dźwigów samojezdnych oraz całego osprzętu dodatkowego.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Wysokim Mazowieckim lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W WYSOKIM MAZOWIECKIM

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE