Usługi Dźwigowe Mrągowo

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Od 2000 roku nasza rodzinna firma wynajmuje żurawie samojezdne od 30 do 160 ton z doświadczonymi operatorami na terenie miasta Mrągowo i jego okolic. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nasz park maszyn pozwala nam na przeniesienie praktycznie każdego ładunku. Nasza lokalizacja znajduje się w Ostrołęce na terenie województwie mazowieckiego.

 Usługi Dźwigowe Mrągowo – można nam zaufać !

Ze względu na szeroką ofertę i dogodną lokalizację nasze dźwigi samojezdne pracują w całej północno-wschodniej Polsce. Pracujemy dla największych firm w regionie, instytucji państwowych oraz osób prywatnych również w Mrągowie. Dzięki szerokiemu spektrum naszych usług oraz dźwigom przystosowanym do różnych potrzeb jesteśmy bardzo często wybierani jako Partner dla firm i instytucji do wykonywania usługi dźwigowej na terenie Mrągowa i całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Dźwigi samojezdne | Usługi Dźwigowe Mrągowo

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Mrągowo

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Mrągowie obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli potrzebujecie Państwo profesjonalnej firmy z doświadczeniem i przystępnymi cenami – zapraszamy do współpracy ! W przypadku dłuższych prac gdzie dojazd ma drugorzędne znaczenie jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do cen innych firm działających w branży usług dźwigowych.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - MRĄGOWO

Wynajem dźwigu samojezdnego – Mrągowo i okolice

Przedsiębiorstwo Usługi Dźwigowe Terlik to Twoja firma usługowa w branży dźwigów samojezdnych z siedzibą w Ostrołęce. Od ponad 20 lat wyznaczamy standardy w technologii dźwigów i podnoszenia oraz ich logistyce dzięki sprawdzonym metodom pracy oraz dużemu doświadczeniu. Nasz zasięg to cały obszar północno-wschodniej Polski czyli województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W zależności od czasu pracy dźwigu przyjmujemy Państwa zlecenia również na terenie całego kraju. Jako, że sprawnie rozwiązujemy problemy, jesteśmy odpowiednim Partnerem wszędzie tam gdzie dźwig samojezdny będzie niezbędny. W każdej sytuacji jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych i każda usługa dźwigowa jest do zrobienia, a początkowe obawy związane z niestandardową usługą dźwigową to tylko kwestia odpowiedniego podejścia i doświadczenia. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług dźwigowych, a satysfakcja Klienta oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy są dla nas priorytetem.

Usługi dźwigowe w Mrągowie to najwyższa jakość i konkurencyjne ceny !

Ze względu na niezawodność naszych usług oraz lokalizację naszej firmy jesteśmy głównym dostarczycielem usług dźwigowych na teren południowej części województwa warmińsko-mazurskiego w tym również Mrągowa i jego okolic. Współpracujemy z największymi firmami, instytucjami państwowymi oraz osobami prywatnymi na terenie trzech wspomnianych województw. Niewątpliwym atutem bliskiej lokalizacji jest możliwość reakcji w każdej sytuacji zarówno jeżeli chodzi o podstawienia kolejnego dźwigu jak i zmiana tonażu już pracującego. Niewątpliwą zaletą Usług Dźwigowych Terlik jest traktowanie każdego zlecenia indywidualnie oraz priorytetowo. Tylko dzięki takiemu podejściu mogliśmy stać się liderem usług dźwigowych w tej części Polski również w Mrągowie. Ze względu na specyfikę pracy w branży usług dźwigowych bardzo ważne jest doświadczenie, skrupulatność oraz dbałość o sprzęt – czego naszej firmie na pewno nie brakuje. 

Wynajem dźwigów samojezdnych cieszy się dużą popularnością niezależnie od miejsca. Usługi dźwigowe w Mrągowie niezbędne są głównie w budownictwie jednak ze względu na duża wszechstronność wykorzystywane są także w innych branżach. Jesteśmy wykorzystywani do wznoszenia wszelkiego rodzaju domów prefabrykowanych, montażu konstrukcji drewnianych, relokację maszyn, rozładunku kontenerów i towaru z naczep, montażu turbin wiatrowych, montażu wież komórkowych, budowie wszelkiego rodzaju hal stalowo-betonowych oraz w pomocy drogowej.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Mrągowie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W MRĄGOWIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE