Usługi Dźwigowe Szczytno

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Od 2000 roku nasza rodzinna firma Usługi Dźwigowe Terlik wynajmuje żurawie samojezdne od 30 do 160 ton z kompetentnymi operatorami za sterami oraz całym niezbędnym osprzętem do realizacji usługi dźwigowej w Szczytnie i na terenie północno-wschodniej Polski. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i ładunku, którego nie moglibyśmy ruszyć za pomocą odpowiedniego sprzętu.

 Usługi Dźwigowe Szczytno – można nam zaufać !

Nasz park maszyn i sprzętu dodatkowego pozwala nam dostosować się do każdej sytuacji. Ze względu na dogodną lokalizację miedzy dużymi miastami tj. Warszawa, Białystok i Olsztyn nasza działalność skupia się na terenie trzech województw. Świadczymy również usługi na terenie miasta Szczytno i ościennych miejscowości. Na życzenie jesteśmy również do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju. Jeżeli zależy Ci na doświadczeniu, jakości oraz przystępnych cenach – skontaktuj się z nami.

Dźwigi Szczytno - wynajem dźwigów i zwyżek

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Szczytno

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Szczytnie obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. W każdej sytuacji jesteśmy dla Państwa dostępni. Udzielimy pełnej informacji i doradzimy, który dźwig samojedny będzie odpowiedni do danej usługi. Jeżeli żuraw nie będzie odpowiedni do realizacji usługi doradzimy jakiego rozwiązania użyć tak, aby poradzić sobie z zastaną sytuacją.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - SZCZYTNO

Wynajem dźwigów samojezdnych dostosowany do Twoich potrzeb – Szczytno i okolice 

Poszukujesz żurawia samojezdnego na wynajem? Oferujemy profesjonalne usługi wynajmu dźwigów samojezdnych oraz usług około branżowych  na terenie miasta Szczytno i okolic. Jesteśmy na lokalnym rynku usług dźwigowych od ponad 20 lat co daje nam miano jednego z liderów wśród firm zajmujących się wynajmem dźwigów samojezdnych na terenie północno-wschodniej Polski. Nasz park maszyn pozwala nam na usługi dźwigami w bardzo szerokim spektrum. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton. Jeżeli zaufasz naszej firmie masz bardzo dużą szansę, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig odpowiedni do tonażu ładunku. Jest to bardzo duży atut ponieważ nieważne od potrzeb będziemy zawsze do Twojej dyspozycji. 

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oraz konkurencyjnej cenie połączonej ze sprawną i szybką usługą – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nasz sprzęt stanowią maszyny od światowych liderów w produkcji dźwigów i żurawi samojezdnych tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżka, naprawy dźwigów, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic. Łącząc te atuty z doświadczoną obsługą potrafiącą poradzić sobie w każdej sytuacji masz gotowy sposób na sukces i brak dodatkowego stresy w przypadku wykonania niewłaściwie usługi dźwigowej – nasi operatorzy są wieloletnimi specjalistami w walce z grawitacją. Oprócz rutynowych zadań, często niekonwencjonalne zlecenia sprawiają, że codzienna praca w wynajmie dźwigów jest interesująca. Skutkuje to rozwiązaniami, które można niezawodnie wdrożyć tylko przy wysokim poziomie wiedzy technicznej, doświadczeniu i sprawdzonej technologii. Praca w Szczytnie i okolicach jest destynacją która bardzo często pojawia się w zleceniach naszej firmy.

Usługi Dźwigowe w Szczytnie – współpracuj z najlepszymi ! 

Nasza firma dysponuje flotą zapewniająca obsługę praktycznie każdego zlecenia. Oferta wynajmu żurawi samojezdnych obejmuje wynajem dźwigów z całym niezbędnym osprzętem i doświadczonym operatorem. Dzięki naszym mobilnym dźwigom samojezdnym gwarantujemy największą możliwą elastyczność pod względem czasu pracy oraz dużymi wariantami udźwigu. Idealnie dopasowane wyposażenie dodatkowe, takie jak trawersy, belki rozporowe, zawiesia oraz kosze robocze pozwalają nam dopasować się do każdej pracy. Nasze godziny pracy są bardzo elastyczne – potrafimy dostosować się do każdej potrzeby wynikającej z czasu pracy Klienta i godzin realizacji usługi. Bardzo szanujemy sobie ciągłość oraz długość współpracy z naszymi Klientami – im dłuższa współpraca i większa ilość godzin dotycząca poszczególnego zlecenia tym niższa stawka godzinowa za wynajem dźwigu samojezdnego. 

Nasi Klienci korzystają z atrakcyjnych ofert wynajmu dźwigów przede wszystkim do montażu konstrukcji, betonowych, hal z prefabrykatów, hal stalowych, drogownictwa, budowy wiaduktów, kładek, mostów, przepustów, montażu szalunków, podawania betonu w koszu, montażu i demontażu żurawi wieżowych, prac ziemnych, przy montażu rur ciepłowniczych i kanalizacyjnych, załadunku i rozładunku maszyn, urządzeń i posadowienie w miejscach przeznaczenia, montażu reklam, prac w koszu osobowym oraz przy ratownictwie drogowym i innych zleceniach na życzenie Klienta.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Szczytnie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W SZCZYTNO

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE