Usługi Dźwigowe Warszawa

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dźwigowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku świadcząc usługi dźwigowe również w Warszawie i okolicach. Nasza lokalizacja znajduje się w Ostrołęce na terenie województwie mazowieckiego. Ze względu na szeroką ofertę i dogodną lokalizację nasze dźwigi samojezdne o ładowności od 30 do 160 ton pracują w całej północno-wschodniej Polsce. Współpracujemy z największymi firmami w regionie, instytucjami państwa oraz osobami prywatnymi również w Warszawie.

Usługi Dźwigowe Warszawa – można nam zaufać !

Biorąc pod uwagę koszty utrzymania działalności w dużym mieście – szczególnie w Warszawie często zdarza się, że wycena za wynajem dźwigu samojezdnego może znacząco różnić się od kosztów wynajmu dźwigu samojezdnego od firmy zlokalizowanej z mniejszym mieście. Przy zleceniach długoterminowych gdzie dojazd dźwigu ma drugorzędne znaczenie stawka zaproponowana przez naszą firmę może być dużo bardziej korzystna niż firm działających tylko na rynku warszawskim. Warto mieć ten fakt na uwadze podejmując decyzję o długoterminowym wynajmie dźwigu samojezdnego.

Żurawie samojezdne - wynajem dźwigi i zwyżki

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Warszawa

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Ze względu na wysokie koszty utrzymania działalności w dużych miastach wybór firm znajdujących się w mniejszych lokalizacjach powoduje, że często wybór firmy zajmującej się usługami dźwigowymi zlokalizowanej nieco dalej przy dłuższej współpracy okazuje się dużo tańszym rozwiązaniem niż decyzja na współpracę z lokalną firmą z Warszawie.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - WARSZAWA

Usługi Dźwigowe na każdą potrzebę – Sprawdź nasze usługi wynajmu dźwigów samojezdnych w Warszawie 

Ze względu na szeroką ofertę i rozbudowany park maszyn świadczymy usługi dla firm z całej Polski. Dzięki nienagannej współpracy i zaufaniu Klientów bardzo często zdarza się, że zlecenia, które realizujemy dla firmy w jednej lokalizacji dają nam możliwość świadczenia usług również w innych inwestycjach, które dana firma realizuje. Wychodzimy z założenia, że zadowolony Klient zawsze wraca dlatego obsługę i jakość świadczonych usług zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczona kadra operatorów i mechaników potrafiących dostosować się do każdej zastanej sytuacji. Niejednokrotnie zdarzały sytuacje, w których tylko nasza firma potrafiła poradzić sobie wymaganiami stawianymi przez Klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji staramy się pomóc nawet przy najtrudniejszych zleceniach gdzie inne firmy załamują ręce i rezygnują. Takie podejście zapewnia nam ciągłość współpracy z naszymi Klientami i powoduje, że nasza renoma trafia do kolejnych firm zainteresowanych usługami dźwigowymi. 

Liczba naszych dźwigów oraz doświadczenie operatorów pozwala nam na świadczenie usług w bardzo szerokim zakresie. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton co daje największy park maszyn w regionie. Nasz sprzęt stanowią maszyny od światowych liderów w produkcji dźwigów i żurawi samojezdnych tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżka, okresowe przeglądy i konserwację dźwignic. 

Jeżeli zaufasz naszej firmie masz bardzo dużą szansę, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig samojezdny odpowiedni do tonażu ładunku lub gabarytów co jest bardzo dużym atutem przy dłuższej współpracy. W trakcie dużych, wielomiesięcznych inwestycji pomoc ciężkiego sprzętu jest niezbędna dlatego dzięki konkurencyjnym cenom oraz jakości oferowanych usług jesteśmy pierwszym wyborem nawet w dalszych lokalizacjach.

Usługi Dźwigowe w Warszawie to największy runek w kraju – postaw na odpowiednią jakość i doświadczenie ! 

Biorąc pod uwagę fakt, iż Warszawa to największe miasto w Polsce i stolica naszego kraju jasne jest, że również rynek usług budowlanych jest tutaj bardzo duży. Liczne inwestycje realizowane przez tysiące firm sprawiają, że popyt na usługi dźwigowe w Warszawie jest bardzo wysoki. Obecność na rynku usług dźwigowych od ponad 20 lat kwalifikuje nas do prężnego działania na tak dużym rynku. Naszymi niewątpliwymi atutami jest fakt, że koszt prowadzenia działalności w sąsiadującej z Warszawą – Ostrołęce jest dużo niższy niż w stolicy Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usługi dźwigowej. Różnorodność naszej oferty wynajmu dźwigów sprawia, że można dopasować ją do każdego rodzaju prac, jakie planuje wykonać klient. Użycie profesjonalnego sprzętu sprawdza się zwłaszcza przy przenoszeniu dużych i ciężkich konstrukcji. Nastawieni jesteśmy na duże i specjalistyczne projekty. Podstawą naszej działalności są usługi związane z wynajmem dźwigów w województwie mazowieckim, jednak dzięki bogatej flocie dźwigów podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Do dyspozycji Klientów oddajemy dźwigi oraz żurawie samochodowe, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi dźwigiem w praktycznie każdych warunkach. Dźwigi samojezdne bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach trudnodostępnych oraz wszędzie tam, gdzie transport ciężkiego sprzętu jest utrudniony lub nieopłacalny. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Warszawie i okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

TAGI:

Usługi dźwigowe warszawa, dźwigi warszawa, usługi dźwigowe mazowieckie, dźwigi wynajem warszawa, wynajem dźwigu cena w warszawie, dźwigi samojezdne warszawa, wynajem dźwigu samojezdnego warszawa, dźwigi samojezdne mazowieckie, wynajem dźwigu mazowieckie, dźwig samojezdny warszawa i okolice, wynajem żurawia samojezdnego, żurawie samojezdne warszawa, żuraw samojezdny warszawa, firmy dźwigowe, uslugi dzwigowe warszawa, dzwigi warszawa, uslugi dzwigowe mazowieckie, dzwigi wynajem warszawa, wynajem dzwigu cena w warszawa, dzwigi samojezdne warszawa, wynajem dzwigu samojezdnego warszawa, dzwigi samojezdne mazowieckie, wynajem dzwigu mazowieckie, dzwig samojezdny warszawa i okolice, wynajem zurawia samojezdnego, zurawie samojezdne warszawa, zuraw samojezdny warszawa, firmy dzwigowe.

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W WARSZAWIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE