Usługi Dźwigowe Ełk

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Ostrołęce obsługującą teren trzech województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Służymy od wielu lat osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Oddajemy do Twojej dyspozycji nasze doświadczenie, sprzęt oraz profesjonalizm, aby zapewnić, że nasza praca spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Usługi Dźwigowe Ełk – można nam zaufać !

Oferujemy dźwigi samojezdne na terenie Ełku i jego okolic o ładowności od 30 do 160 ton z całym potrzebnym osprzętem wymaganym przy różnego rodzaju pracach. Dostępność 24 godziny na dobę i skrupulatna praca z zachowaniem zasad bezpieczeństwa to cechy nad którymi pracowaliśmy wiele lat, aby osiągnąć wysoki poziom zadowolenia, który dziś buduje naszą reputację i pozwala nam na cykliczny rozwój naszej firmy na terenie Ełku i w jego okolicach.

Usługi Dźwigowe Ełk | żurawie samojezdne | dźwigi Ełk

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Ełk

Naszą specjalizacją jest wynajem samojezdnych żurawi z całym osprzętem oraz usług około branżowych tj. serwis, konserwacja oraz przeglądy okresowe dźwigów samojezdnych. Dzięki proaktywnemu i osobistemu podejściu naszych odpowiedzialnych i zaangażowanych pracowników oferujemy więcej niż sam wynajem dźwigu samojezdnego w Ełku i na terenie innych destynacji. Oferujemy szybką i bezpieczną usługę dzięki dokładnemu przygotowaniu każdego kolejnego zlecenia. Jesteśmy elastyczni w czasie i zaangażowaniu dzięki indywidualnemu podejściu i doskonałej centralnej lokalizacji. W przypadku prac zlokalizowanych dalej od siedziby firmy preferujemy zlecenia trwające kilka dni i dłużej. 

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia, miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę, 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba, 
  4. ile waży ładunek, który podejmujemy. 
  5. teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - EŁK

Wynajmij dźwig samojezdny na każdą potrzebę – Ełk i okolice 

Nieustannie doskonaląc swoje doświadczenie i park maszynowy, Usługi Dźwigowe Terlik są wiarygodnym Partnerem lokalnych i globalnych firm. Nasze dźwigi wynajmowane są w wielu dziedzinach technicznych m.in. do montażu konstrukcji i reklam, budowy dróg i domów, montażu szalunków i podawania betonu, montażu i demontażu żurawi wieżowych do załadunku i rozładunku maszyn oraz innych urządzeń. Poza tym posiadamy kosz osobowy oraz wszelkie uprawnienia wymagane przy pracy na wysokości. W celu zaoferowania naszym Klientom kompletnej usługi w Ełku i okolicach w zakresie wykonania pracy jesteśmy gotowi sprostać każdemu zadaniu – w branży usług dźwigowych nie ma dla nas tajemnic. Nasze portfolio zrealizowanych z sukcesem prac wypełnione jest zleceniami dla różnych firm, instytucji oraz osób prywatnych. Mimo że usługi dźwigowe Ełk kojarzą się głównie z „budowlanką” to bardzo często świadczymy usługi również dla innych branży. Obsługa żurawia samojezdnego to połączenie poczucia odpowiedzialności, wglądu w proces budowy, doradztwa na budowie i obsługi maszyny. Ze względu na długoletnie doświadczenie w branży usług dźwigowych, można śmiało nazwać nas specjalistami w branży wynajmu dźwigów samojezdnych. Wypożyczalnia dźwigów samojezdny, którą reprezentujemy zawsze działa zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa o czym możesz się przekonać przy okazji następnej realizacji w Ełku lub każdym innym miejscu w Polsce.

Usługi Dźwigowe w Ełku – jakość, profesjonalizm i doświadczenie ! 

Nasza flota żurawi samojezdnych jest dostępna do szybkiego i nieskomplikowanego użytkowania na zawrotnych wysokościach oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest przeniesienie ciężkiego ładunku. Dźwigi samojezdne naszej firmy są stale sprawdzane pod kątem ich działania technicznego, bezpieczeństwa i są zawsze gotowe do pracy, tak jak nasi doświadczeni operatorzy. Podnosimy różnego rodzaju ładunki m.in. kontenery, płyty warstwowe, ściany, sauny, maszyny i inne. Operatorzy dźwigów z wieloletnim doświadczeniem są stale szkoleni, a ciągłe zlecenia do firmy pozwalają im na codzienną praktykę. Obszar zastosowania obejmuje Ełk i jego okolice oraz całą północno-wschodnią część Polski. Od 2000 roku jesteśmy kompetentnym partnerem w handlu maszynami budowlanymi i żurawiami. Jako firma silnie zorientowana na usługi służymy naszym Klientom doradztwem i działaniem oraz przywiązujemy dużą wagę do wysokiego zadowolenia z wykonanej usługi. Wieloletnie doświadczenie i innowacyjna wiedza specjalistyczna pozwalają nam tworzyć praktyczne rozwiązania dla różnych wymagań. Poprzez jakość rozumiemy wykonanie profesjonalna usługi dźwigowej w Ełku – bo satysfakcja naszych Klientów to nasz sukces. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Ełku lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W EŁKU

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE