Usługi Dźwigowe Sokołów Podlaski

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jako firma związana z branżą usług dźwigowych działamy na terenie województwa mazowieckiego już od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie i szeroka oferta dźwigów samojezdnych kwalifikuje nas do miana lidera usług dźwigowych w regionie. Jeżeli potrzebujesz żurawia samojezdnego od 30 do 160 ton, zwyżki lub innej usługi związanej z naszą specjalnością to warto postawić na naszą wysoką jakość.

Usługi Dźwigowe Sokołów Podlaski – można nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik ze względu na dużą dostępność maszyn oraz zakres prac jakie możemy wykonać jesteśmy wybierani bardzo często nawet do prac w dalszych lokalizacjach. Jeżeli Twoja usługa będzie wykonywana przynajmniej kilka dni jesteśmy pewni, że nasza oferta przekona Cię do współpracy właśnie z nami.

Usługi Dźwigowe Sokołów Podlaski - wynajem dźwigów i zwyżek

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Sokołów Podlaski

Usługi dźwigowe w Sokołowie Podlaskim ze względu na wieloletnią współpracę z wieloma firmami usługowymi to jedna z naszych kluczowych lokalizacji. Poza samą usługą dźwigową współpraca obejmuje kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Jeżeli potrzebujesz wsparcia dźwigu samojezdnego do krótko lub długoterminowych prac polecamy się jako niezawodna firma z szeroką ofertą i ugruntowaną pozycją na rynku usług dźwigowych.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - SOKOŁÓW PODLASKI

Dźwigi samojezdne – wynajem w Sokołowie Podlaskim i okolicach

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy działającej na terenie Sokołowa Podlaskiego zajmującej się usługami dźwigowymi to gwarantujemy Ci, że znalazłeś się w idealnym miejscu!  Od 2000 roku oferujemy usługi wynajmu żurawi samojezdnych oraz zwyżek na całym terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ze względu na położenie naszej firmy Usługi Dźwigowe Terlik oczywistym jest, że głównym obszarem działania jest województwo mazowieckie. Ze względu na częste świadczenie usług i współpracę z największymi firmami w regionie jesteśmy częstym bywalcem również w okolicach Sokołowa Podlaskiego. Liczba naszych dźwigów oraz doświadczenie operatorów pozwala nam na oferowanie dźwigów w bardzo szerokim zakresie. Większość firm na rynku oferuje dźwigi o niewielkim tonażu, natomiast nasza oferta obejmuje usługi dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton. Tak szeroka oferta powoduje, że jesteśmy w stanie dostosować się praktycznie do większości potrzeb naszych Klientów. Oczywiście na rynku europejskim występują dźwigi nawet 1200 tonowe jednak ich praca jest bardzo specyficzna, a zlecenia dla tych maszyn pojawiają się bardzo rzadko.

Usługi Dźwigowe Sokołów Podlaski – sprawdź jakimi dźwigami samojezdnymi dysponujemy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak wynajem dźwigów samojezdnych, zwyżki, okresowe przeglądy, naprawę dźwigów i konserwację dźwignic – jesteśmy przystosowani do przeniesienia każdego rodzaju ładunku lub realizacji innej usługi dostępnej w ofercie. Dzięki dźwigom samojezdnym przystosowanym różnego rodzaju ładunków dzięki trawersom i belkom rozporowym ładunek może być podjęty w różny sposób tak, aby nie zagrażało to bezpieczeństwu pracy oraz nie uszkodziło przenoszonego ładunku. Poza pracami z ładunkami nasza firma oferuje również prace w koszu osobowym. Nasze dźwigi posiadają wymagane uprawnienia, które pozwalają na prace w tego typu warunkach. Obecnie posiadamy dźwigi samojezdne takich firm jak Liebherr, Terex, PPM czy Faun od 30 do 160 ton. Dzięki takiej rozbieżności udźwigu jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zleceniu z jakim zadzwoni do nas Klient.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Sokołowie Podlaskim lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE