Usługi Dźwigowe Zambrów

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dźwigowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku również świadcząc usługi dźwigowe w Zambrowie oraz okolicach. Ze względu na lokalizację naszej siedziby świadczymy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Oferujemy dźwigi, zwyżki oraz cały osprzęt niezbędny do realizacji powyższych zadań.

 Usługi Dźwigowe Zambrów – można nam zaufać !

Od 2000 roku nasza rodzinna firma wynajmuje żurawie samojezdne od 30 do 160 ton z doświadczonymi operatorami oraz całym niezbędnym osprzętem. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych dlatego jesteśmy tak bardzo cenieni na lokalnym rynku wynajmy dźwigów samojezdnych. Nasz park maszyn pozwala nam na przeniesienie praktycznie każdego ładunku na dowolną odległość. Jeżeli szukasz kompetentnego partnera na rynku wynajmu usług dźwigowych warto zapoznać się z naszą ofertą – warto przy tym pamiętać, że im dłuższa współpraca tym niższa cena każdej usługi.

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny Liebherr

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Zambrów

Wynajem dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi dźwigowe w Zambrowie obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. Niewątpliwym atutem wynajmu dźwigu w Zambrowie jest nasza lokalizacja, która gwarantuje szybką realizację oraz reakcję przy każdej awaryjnej sytuacji lub w sytuacji kiedy potrzebna będzie kolejna maszyna do pracy przy danym zleceniu.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, 
  5. który podejmujemy teren na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - ZAMBRÓW

Dźwigi samojezdne Zambrów – udźwigniemy każdy Twój ładunek !

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się wynajmem dźwigów samojezdnych do przeniesienia ładunku lub do pracy kosza osobowego? Jeżeli TAK to idealnie trafiłeś ! Od ponad 20 lat oferujemy usługi wynajmu żurawi samojezdnych w Zambrowie i okolicach. Województwo podlaskie ze względu na swoje położenie i bliskość siedziby naszej firmy jest jedną z głównych destynacji dla oferowanych przez nas usług dźwigowych. Ze względu na częste świadczenie usług i współpracę z największymi firmami w regionie możemy nazwać się śmiało liderem usług dźwigowych w województwie podlaskim szczególnie jeżeli mówimy tutaj o jego zachodniej części. Liczba naszych dźwigów oraz doświadczenie operatorów pozwala nam na oferowanie dźwigów w bardzo szerokim zakresie oraz przystępnych cenach. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton co daje największy park maszyn w regionie. Jeżeli zaufasz naszej firmie masz bardzo dużą szansę, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig samojezdny odpowiedni do tonażu ładunku lub gabarytów – jest to bardzo duży atut przy dłuższej współpracy gdzie potrzeby inwestora są zróżnicowane.

Wynajem dźwigów w Zambrowie – jakość przy każdym wykonanym zleceniu !

Nasze dźwigi samojezdne każdego dnia realizują usługi dźwigowe na placach budowy w województwie podlaskim. Poza Zambrowem świadczymy usługi wynajmu dźwigów dla Klientów również z Łomży, Kolna, Szumowo, Stawiski, Wysokie Mazowieckie, Łapy czy Jedwabne. Dźwigi  znajdują swoje zastosowanie już nie tylko w branży budowlanej dlatego ich wszechstronność staje się coraz większa, a nasze usługi coraz bardziej rozchwytywane. Współpracujemy z firmami przy największych projektach budowlanych i nie tylko. Ze względu na bliskość Zambrowa od siedziby naszej firmy jesteśmy głównym dostarczycielem usług dźwigowych na ten obszar. Współpracujemy z największymi firmami na terenie miasta i okolic takimi jak Mlekpol oraz mniejszymi podmiotami i firmami budowlanymi realizującymi inwestycje na terenie miasta Zambrów i okolic. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Zambrowie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe. 

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W ZAMBRÓW

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE