Usługi Dźwigowe Mława

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

Usługi Dźwigowe Terlik - kim jesteśmy

Chcielibyśmy przedstawić się Państwu – jako kompetentny Partner do prac z ciężkimi ładunkami. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w branży usług dźwigowych pozwala nas klasyfikować jako lidera w branży wynajmu dźwigów samojezdnych w tej części Polski również w Mławie i okolicach. Nasza flota oferuje Państwu szeroki wachlarz dźwigów od 30 do 160 ton.

Usługi Dźwigowe Mława - można nam zaufać !

Poza naszą główną usługą – wynajem dźwigów samojezdnych mamy również w ofercie  wynajem zwyżki, pracę dźwigiem z koszem osobowym, okresowe przeglądy i konserwacja dźwignic. Ze względu na bardzo rozbudowany warsztat zajmujemy się również mechaniką pojazdową ciężkiego sprzętu głównie dźwigów samojezdnych. Przy pracach, w których niezbędny jest wynajem dźwigu warto jest poznać możliwości kilku usługodawców – często zdarza się tak, że nasza propozycja wykonania pracy jest dużo korzystniejsza niż konkurencji ze względu na szybkość realizacji usługi oraz sprawdzone sposoby wykonania pracy. Jeżeli szukasz dźwigu samojezdnego na terenie Mławy i okolic do dłuższych prac trwających kilka dni lub dłużej to warto sprawdzić również naszą ofertę.

Usługi Dźwigowe Mława - wynajem dźwigów samojezndych

Jak wynająć dźwig - Usługi Dźwigowe Mława

Wypożyczając u nas dźwig samojezdny na terenie Mławy lub w innej destynacji nie musisz się o nic martwić. Przy omawianiu usługi pokierujemy Cię i dopytamy o wszystkie szczegóły, które będą miały wpływ na zlecenie. Jeżeli już ustalimy wszystkie szczegóły na miejsce realizacji usługi dźwigowej do Mławy zostanie wysłany odpowiedni dźwig z doświadczonym operatorem, który wykona sprawnie zleconą pracę.

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz podnieść ładunek lub osobę 
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się ładunek/osoba 
  4. ile waży ładunek, który podejmujemy
  5. teren, na którym ma pracować dźwig oraz podjazd na miejsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

baza naszych Maszyn - Dźwigi Mława

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 130 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 350 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 220 PLN

USŁUGI DŹWIGOWE - MŁAWA

Wynajem dźwigu samojezdnego w Mławie i okolicach – sprawdź nasze doświadczenie i konkurencyjne ceny

Nasze żurawie samojezdne na wynajem w Mławie ze względu na swoją wszechstronność umożliwiają bezproblemową realizację wszelkiego rodzaju projektów. Nasza wypożyczalnia dźwigów ma siedzibę w Ostrołęce zlokalizowanej w województwie mazowieckim, jednak bardzo prężnie działamy również jako usługodawca dźwigów samojezdnych w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim. Ze względu na szeroką bazę dźwigów oraz usług około branżowych jesteśmy jednym z liderów na rynku usług dźwigowych w północno-wschodniej Polsce. Naszymi dźwigami pracujemy zarówno w dużych miastach jak Warszawa, Białystok, Olsztyn oraz w mniejszych destynacjach tj. Siedlce, Łomża, Szczytno, Pułtusk czy Sokołów Podlaski. Nasze godziny pracy są bardzo elastyczne i potrafimy dostosować się w każdym momencie do pracy naszego Klienta.Jeżeli istnieje potrzeba pracy w weekendy lub w delegacjach w dalszych destynacjach również staramy się dostosować do potrzeb.

Dźwigi na wynajem Mława  – współpracuj z największą firmą usług dźwigowych w regionie !

Liczba naszych dźwigów samojezdnych oraz doświadczenie operatorów pozwala nam na świadczenie usług w bardzo szerokim zakresie. Dysponujemy dźwigami samojezdnymi o tonażu od 30 do 160 ton co daje największy park maszyn w regionie. Jeżeli podejmiesz z nami współpracę masz bardzo dużą szansę, że w trakcie współpracy będziemy w stanie zapewnić Ci każdy wymagany dźwig samojezdny. Przy dłuższej współpracy istnieje duże prawdopodobieństwo, że inwestycja będzie wymagała wynajmu kilku dźwigów o różnym tonażu. Ze względu na duży park maszyn jesteśmy pod tym względem najbardziej konkurencyjną firmą w okolicy. Posiadamy dźwigi najlepszych marek tj. Liebherr, Terex, PPM czy Faun. Naszą renomę potwierdzają duże firmy ogólnopolskie, z którymi współpracujemy m.in. ENERGA, PKN Orlen, Piątnica, Mlekovita,Stora Enso oraz instytucje państwowe i realizowane przez nie inwestycje. Dzięki szerokiej ofercie dźwigów samojezdnych, przystępnej cenie i dużemu doświadczeniu nasze dźwigi można spotkać na wielu destynacjach na terenie trzech wspomnianych województw również na terenie Mławy i okolic.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie realizowanych prac w Mławie lub jego okolicach. Ze względu na szczególną specyfikę dźwigów samojezdnych weź pod uwagę dojazd jaki mamy pokonać od siedziby naszej firmy – w przypadku dłuższego dojazdu preferujemy prace kilkudniowe lub dłuższe.

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W MŁAWIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM DŹWIGU SAMOJEZDNEGO W MŁAWIE

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE