Usługi Dźwigowe Terlik

Szybko tanio i dobrze - możesz nam zaufać !

PODNOŚNIK KOSZOWY - ZWYŻKA
na wynajem Ostrołęka.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dźwigowe oferującą m.in. wynajem podnośnika koszowego - zwyżki na terenie Ostrołęki i jej okolic. Nasze urządzenia pozwalają na wykonywanie różnych, w tym również bardzo skomplikowanych prac do 30 metrów wysokości. Poznaj szczegóły naszej oferty.
Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

KOMPLEKSOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

TERMINOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

PODNOŚNIK KOSZOWY - OSTROŁĘKA

Przedsiębiorstwo Usługi Dźwigowe Terlik powstało w 2000 roku  jako rodzinna firma działająca na terenie północno-wschodniej Polski. Ze względu na swoją lokalizację usługę wynajmu podnośnika koszowego świadczymy głównie na terenie Ostrołęki i okolic. Za naszą firmą stoi ponad 20 letnie doświadczenie dzięki czemu wyszkoliliśmy szereg wykfalifikowanych operatorów i zbudowaliśmy profesjonalny warsztat, który perfekcyjnie przygotowuje nasze maszyny do pracy. 

Dysponujemy flotą kilku żurawi samojezdnych od 30 do 160 ton oraz zwyżką o wysięgniku do 30 metrów. Poza rozbudowanym parkiem maszyn posiadamy również  niezbędny osprzęt tj. belki rozporowe, trawersy czy kosz osobowy. Jeżeli szukasz firmy do przeniesienia dowolnego ładunku lub ludzi to z pewnością sprostamy Twoim wymaganiom.

ZWYŻKA - OSTROŁĘKA

Podniesiemy wszystko ! Wynajem zwyżek i dźwigów

Czym różni się nasz podnośnik koszowy od zwyżek wykorzystywanych w innych firmach ? Za sprawą naszego rozbudowanego warsztatu przystosowanego pod serwis dźwigów i zwyżek w firmie Usługi Dźwigowe Terlik dbamy o to, by podesty ruchome były odpowiednio przygotowane do różnorodnych prac. Nasi operatorzy uczuleni są na to, aby każda praca była bezpieczna i nie zagrażała osobom pracującym na podnośniku koszowym.  Dodatkowo ogromnym atutem jest fakt, iż jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom praktycznie każdy niezbędny sprzęt i dodatkową pomoc związaną z usługą dźwigową – ma to bardzo duże znaczenie szczególnie w sytuacjach gdzie realizowane są duże projekty, a zapotrzebowanie na maszyny typu dźwig czy zwyżka bardzo różnorodne.

baza naszych Maszyn

Usługi dźwigowe - wynajem | zwyżka 30m

Zwyżka MAN 30m

od 120 PLN

Wynajem żurawi samojezdnych | Liebherr LTM 1160-2 160 ton

Liebherr 160 ton

od 280 PLN

Wynajem dźwigów | żuraw samojezdny 70 Ton

Terex-Demag 70 ton

od 190 PLN

Jak wynająć podnośnik koszowy - Usługi Dźwigowe Terlik

Wynajem podnośnika koszowego lub dźwigów samojezdnych to podstawowa usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Usługi wynajmu maszyn w Ostrołęce i okolicach obejmują nie tylko wynajem zwyżki czy żurawia, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora. My ze swojej strony gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny. 

Do przyjęcia usługi potrzebujemy kilka informacji, które pozwolą nam na dobór odpowiedniego sprzętu: 

  1. termin wykonania zlecenia miejsce, 
  2. jak wysoko chcesz sięgnąć
  3. jak daleko od pojazdu znajduje się punkt docelowy 
  4. teren na którym ma pracować zwyżka oraz podjazd na miejsce

DANE KONTAKTOWE

NAPISZ DO NAS

SKRZYNKA MAILOWA

biuro@dzwigiterlik.pl

TELEFON KOMÓRKOWY

Dionizy Terlik 606 615 770

mIEJSCE STACJONOWANIA DŹWIGÓW

Ostrołęka ul. Elektryczna 1

Przytuły Stare 40b (biuro oraz warsztat firmy)

Gdzie można nas znaleźć.

Zewnętrzne strony, na których można wyszukać informacje na temat Usług Dźwigowych Terlik

WYNAJEM - PODNOŚNIK KOSZOWY - ZWYŻKA

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE